@RockOpa:
@mla: Dat zou ik ook weleens willen weten. Reagan is een van de meest populaire presidenten geweest. Hij was ook zeker geen lafaard, tijdens de WO II heeft hij in het leger gediend, vanwege zijn slechte ogen was hij afgekeurd voor combatfunkties, iets wat je de man niet mag aanrekenen. Volgens mij zit
@mla: gewoon maar wat te wauwelen want in zijn hele levensloopbeschrijving vind ik niet een enkele verwijzing naar iets wat als een laffe daad beschouwt zou kunnen worden!
Laatste edit 26-05-2012 06:08